logo

Kompletny marketing sportowy.

tel. 500 162 319

kontakt@sport-label.pl

FACEBOOK

Twin Office
ul. Śląska 35,
81-310 Gdynia

Garść najświeższych informacji

Garść najświeższych informacji.

Od ostatniego postu minął już ponad miesiąc. Ten miesiąc na pewno nie był czasem odpoczynku i wakacji dla nas. Wręcz przeciwnie, parę meczów od tego czasu zdążyliśmy wygrać. Kilka niestety zakończyło się naszą porażką, ale wiecie co… na szczęście tych drugich było zdecydowanie mniej.

Nasza pozycja w tabeli pozostała niezmieniona; wręcz przeciwnie, odskoczyliśmy od drużyn, które są pod nami w tabeli. Oczywiście do końca sezonu zasadniczego jeszcze kawałek i nie ma co popadać w samozachwyt, ponieważ każde rozprężenie może wnieść sporo fermentu w naszą grę, ale… mimo wszystko jest to powód do optymizmu.

– Pomyślmy sobie, że w zeszłym roku mieliśmy w tym momencie sezonu całe… 5 punktów, graliśmy kompletny piach i ciągle słyszeliśmy, że to wciąż „learning process”. K…a! Learning process w połowie drugiej rundy… to dopiero było coś. Strach pomyśleć co przewidywały kolejne lata autorskiego, trzyletniego planu rozwoju drużyny, który chciał wcielić tu w życie pewien obywatel Szwecji.

Ale wróćmy do rzeczywistości, bo nie ma co wracać do czasów, w których nawet ostrzałka do łyżew nie mogła czuć się bezpieczna.

Szkoda na pewno meczów u siebie, w których nie byliśmy w stanie pokazać się z dobrej strony. Pamiętajmy jednak, że wszystkie cztery mecze u siebie graliśmy z drużynami będącymi w tabeli wyżej od nas. Nie usprawiedliwiam. Podaję fakty, nie opinie.

Teraz przed nami końcówka przerwy na reprezentację i od niedzieli zaczynamy kolejny maraton. Ach, ta polska liga, taka piękna .

Do zobaczenia, mam nadzieję, na najbliższych meczach w Olivii!

Ze sportowymi pozdrowieniami,

Wojtek Wrycza
Satyryk i zawodnik (kolejność wciąż nieprzypadkowa) 🙂

No Comments

Post a Comment