logo

Kompletny marketing sportowy.

tel. 500 162 319

kontakt@sport-label.pl

FACEBOOK

Twin Office
ul. Śląska 35,
81-310 Gdynia

Sport w żyłach grafika.

Tworzymy grupę przyjaciół – grafików, copywriterów, programistów, ale przede wszystkim pasjonatów sportu. Swoją elastyczną ofertę kierujemy bezpośrednio na współpracę z markami, klubami, placówkami sportowymi, szkółkami oraz zawodnikami z każdej dziedziny sportu. Możesz nam powierzyć wszystko, co związane z oprawą graficzną, wizerunkiem, reklamą i komunikacją.

Nasza przygoda ze sportem zaczęła się od bezinteresownej pomocy w promowaniu gdańskiego hokeja – stworzyliśmy profesjonalny wizerunek drużyny MH Automatyka Gdańsk, która między innymi dzięki naszym działaniom rozkochała w sobie rzeszę fanów, co poskutkowało najwyższą frekwencją na meczach hokejowych w Polsce i przyciągnięciem wielu atrakcyjnych sponsorów.

Obecnie, oprócz drużyny z Gdańska z naszych usług skorzystali m.in. Akademia Hokejowa Wróbla, HUKS Niedźwiadki Gdynia, Lechia Gdańsk, Zdunek Wybrzeże Gdańsk, Manchester Free City, Majestic Sport, MTB Pomerania Maraton, Na Fali – Marzena Okońska i wielu innych.

Co dalej?

Realizacje.

Zobacz projekty które podbiły serca fanów.

Profesjonalny wizerunek przekłada się na sukcesy po za sportowe – umacnia więź z fanami i przyciąga atrakcyjnych sponsorów.

Oferta.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Zbudujemy, lub odświeżymy Twoją markę, zadbamy o doskonałą komunikację z kibicami i sponsorami. Sprawdź naszą ofertę.

Chcesz z nami pracować?

Skontaktuj się